• autor: Mati14rj, 2016-04-29 13:54

Wymarzony debiut w V lidze!

Bijemy kolejne rekordy!
TO AKTUALNY SKŁAD TWORZY NAJLEPSZĄ KARTĘ BLSową W HISTORII RADARU!!!
Już wkrótce więcej o tych rekordach a teraz czas na podsumowanie pierwszego naszego meczu w V lidze

Wszystko funkcjonuje jak należy chociaż do ideału jest jeszcze daleko, obrona i bramkarz swoje robią (na zero z tyłu) przód również robi co do niego należy - dwie bramki oraz 2 asysty zawodników ofensywnych.

Mecz od początku dość spokojny ze wskazaniem na nas. Taktyka przeciwników okazała się nie zbyt trafna. Cofnięcie do bramkarza, wymiana kilku piłek w obronie i długa piłka na trzech napastników. My staraliśmy się grać atakiem pozycyjnym i widać było że to nam bardziej zależy na korzystnym wyniku.
Co prawda rywalom również kilkakrotnie udało się groźnie zaatakować lecz na posterunku czujny "Waszka"

Po raz pierwszy ukłuliśmy w 12 minucie a strzelcem bramki Marecki!
Cieszy nas niezmiernie że forma z poprzedniego orlika utrzymana (11 meczy 10 bramek)!
Asystę przy bramce Marka zalicza Gleba który z lini pora karnego podaje krótką piłkę do Marka w pole karne a ten jak zawsze tylko w wiadomy sobie sposób umieszcza ją w bramce. Marek nigdy nie idzie na łatwiznę i bar dzo często strzela bramki stojąc nawet plecami do przeciwnika a gdy już ma futbolówkę to należy się spodziewać wszystkiego.

Drugą bramkę strzeliliśmy w minucie 33 po ładnej zespołowej akcji. Długa piłka z obrony Adama na prawe skrzydło do Dawida Minkowskiego który przerzuca ją głową na lewe skrzydło do Mateusza Lewkowskiego a ten podaje ziemią do nadbiegającego w pole karne Marka i mamy 2:0!
Jako ciekawostkę dodam że nr. 33 to ulubiona cyfra Marka.

Pierwsza bramka Marka w tym meczu była zarazem 800setną jubileuszową w VII edycji Białostockiej lidze sportu

Więcej w linku:

W minucie 40' żółtą kartką ukarany został Karol za przerwanie groźnej kontry przeciwników.

I jeszcze jedno ważne wydarzenie. Dawid Minkowski zmienia nr! Dawid Uznał że 13stka przynosi mu pecha i stąd te samobóje w poprzednim sezonie tak więc przeją nr 77 licząc że podwójna siódemka okaże się podwójnie szczęśliwa. Jest lepiej! Dawid nie strzelił samobója.. Ale za to 2 x obił słupek bramki przeciwników.

Debiut w drużynie zaliczył Marcin Kruszyński oraz Maks Prokopowicz.