Ładowanie...

Aktualności

XIV - kolejka nadziei !

• autor: Mati14rj, 2015-09-25 10:07

Po ostatnim wymęczonym zwycięstwie nad Stalą zapewniliśmy sobie już minimum baraż o V ligę!
Zachęcamy do obejrzenia filmiku z naszymi bramkami z tego meczu !
A więcej o meczu po rozwinięciu !

Teraz musimy wygrać z Ventusem i z niecierpliwością czekać co zrobi KZK . Przy naszym zwycięstwie i jakiejkolwiek stracie punktów przez KZK to my będziemy mogli cieszyć się z bezpośredniego awansu do V ligi ! W innym przypadku czeka nas jeszcze mecz barażowy który rozegrany zostanie 4 Października o godzinie 14:50 !

Odnośnie naszego meczu ze Stalą..
Chłopaki mieli nóż na gardle , robili wszystko by wyrwać nam chociaż 1 pkt bo on dawał im cień szansy na utrzymanie sie w rozgrywkach BLS . Pierwszą bramkę zdobył Dawid Biełaga w 9 minucie meczu po asyście Mateusz Lewkowskiego . Rywale przejęli po niej inicjatywę i raz po raz stwarzali sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki strzeżonej przez Karola . Udało im się wyrównać w 18'.
W minucie 23 Stal wyszła na prowadzenie .
Minuta 25.. Majstersztyk ! (bramka) Adam z prawej strony linii środkowej boiska wrzuca w pole karne piłkę a tam głową wbija ją do bramki Marek Eichstaedt którego jest to życiowy sezon w BLS  (11 meczy 10 bramek).
Gdy zdawało się już że nie mamy argumentów by wygrać ten mecz jedna akcja zmieniła wszystko .. Minuta 39 ! Na boisko wchodzi Mateusz Lewkowski i traci piłkę którą chwile później odzyskuje, mija jednego z zawodników rywali, podaje do Gleby któremu za bardzo w tym meczu nie szło a ten pokazuje klasę !
Wiedział kiedy należy ukuć . Wchodzi w pole karne i z ostrego konta strzałem z popularnego czuba wbija piłkę do siatki ! Chwila niepewności, piłka odbija się od poprzeczki , od linii.. i ostatecznie ląduje w bramce !
Mecz niesamowicie cięzki, najciężejszy w tym sezonie .